Wydrukuj tę stronę

XX ARTYSTYCZNE SPOTKANIA PRZYJACIÓŁ GRYFICE – RYBOKARTY 2019

niedziela, 11 sierpnia 2019 22:57

Ruszyły ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX edycji Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty przez Gryficki Dom Kultury.  W tegorocznych plenerach, które będą się odbywały w dniach 16 – 24. sierpnia, wezmą udział artyści min. z Łodzi, Szczecina, Kosewa, Koszalina, Złotego Potoku, Zielonej Góry, Saarbrücken (Niemcy), Gryfic oraz z miast partnerskich Güstrow (Niemcy) i Gryfowa Śląskiego.
Pierwsze efekty plenerowej twórczości będziemy mieli okazję poznać podczas roboczej wystawy poplenerowej już 23 sierpnia w pałacu w Rybokartach.

Artystyczne Spotkania Przyjaciół  to nie tylko możliwość do poznania grupy uznanych artystów,   to również okazja aby swym artystycznym kunsztem i specjalistyczną wiedzą podzielili się z lokalnymi adeptami sztuk plastycznych.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież na otwarte warsztaty plastyczne,  które będą prowadzone w dniach 19 – 21. sierpnia 2019r. od godz. 11:00 (w zależności od aury) na Placu Zwycięstwa lub w Gryfickim Domu Kultury przez uczestniczki pleneru malarskiego w tematach i technikach;
Joannę Małoszczyk - „PRZYPADEK, NIE PRZYPADEK „  (abstrakcja),
Ewę Witkowską - „PRACA Z WYOBRAŹNIĄ – ABSTRAKCYJNY KOLOR LUB NIEOCZYWISTE ZESTAWIENIE” (tempera)
Monikę Artiuch - „DZIEWCZYNA Z KWIATAMI” (kolaż)

Zgłoszenia osób zainteresowanych oraz  informacje na temat warsztatów  w sekretariacie  GDK,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  lub tel. 91 384 26 88.

Czytany 269 razy